Bugüne dek yaptığınız

en büyük fedakarlık nedir?

20'li yaşlarımı aileme bakarak geçirmek.

  • blatta hiberna  (29.11.16 22:14:49)
kendim olmak.

paradoksal gelebilir, ama ahlakli olmaya calismak, diye acabiliriz.

cenemi kapali tutmak, diye daha da acabiliriz...

bugun fenayim, daha yazmayayim.
  • e haliyle  (29.11.16 22:18:40)
o kırılır, bu kırılır, aman o üzülmesin diye diye kendimden ödün verip yapacaklarımdan, hedeflerimden, planlarımdan vazgeçmek.
"yine yapar mıydın?" diye soru sorulsa "zaten hala yapıyorum" derim. çünkü aptalım.

  • m e b  (29.11.16 22:23:08)
senelerce gece gündüz oynayıp, uğruna 2 sene boyunca gece 2-3'lerde uyanıp antremanını yaptırdığım ve gırla para harcadığım TR'nin sayılı erepublik hesaplarından birini oyunu bırakmak adına tanımadığım birine hibe etmem.

  • desdinova  (29.11.16 22:30:54)
Kedimi eski sevgilimin himayesine bırakmak. Hâlâ acısını ve özlemini (kedinin) yaşıyorum.

  • BuddyGuy  (29.11.16 22:47:32)
Aileme yük olmamak için şehir dışındaki çok daha iyi üniversiteleri tercih etmedim ve tüm öğrencilik hayatımı bursumla yetinerek tamamladım. Mezun olur olmaz da ideallerimi erteleyerek onlara destek olmak için hemen iş hayatına girdim. Önceleri üzülüyordum ama üzerinden zaman geçince attığım her adımın beni doğru bir yere getirdiğini fark ediyorum ve pişman değilim. Aile en önce gelmeli her zaman, doğru yapmışım.

  • neferkitty  (29.11.16 22:49:52)
5 aydır her gece 2 saatte 1 (bazen saat başı) uyanmak. bazı geceler hiç uyumamak, hayatını kendine göre değil de küçücük bir bebeğe göre yaşamak.

  • sta  (29.11.16 22:55:58)