Facebook'ta arkadaş olmayanları online görme?

merhabalar arkadaşlar.

Aramaya inandım fakat bilgi bulamadım. facebookta sohbet kısmında değişik değişik insanlar var muhtemelen zamanında konuştuğum ama arkadaşlıktan çıkardığım insanlar. Ama arkadaşlıktan çıkarmama rağmen online olarak görülüyorlar. Kız arkadaşım gördü sıkıntı oldu. Baktık arkadaş değiliz ama garip bir durum oldu. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?

telefonun rehberinde kayıtlı olanlar da görünüyor bazen orada. eğer bir eşlik varsa. aklında olsun.

  • nigeo  (29.11.16 14:56:11)
Evet hatta pencerede gösteriyormuş rehberinizde kayıtlı diye. O zaman bazı kişileri numarayı silerek çıkartabilirim.

Ama arkadaşlık listemde olmayan sadece mesajlaştığımız insanda artık listemde ve online olarak görülüyor. Bunu nasıl engelleyebiliriz acaba :S İlla o kişiyi mi engellemek lazım
  • Wolfware  (29.11.16 15:03:10)
Bende de aynısı, sadece bir kez mesajlastık, arkadas olarak eklemedik. O kisi online.Deli oluyorum.

  • basubadelmevt  (29.11.16 15:10:28)