yemek getirmiyolar

yemeksepetinden 2 kere sipariş verdim sonra yedim gayet güzeldi falan sonra bunlara inadına 1 1 1 verdim şimdi yemek getirmiyolar. görüyolar mıdır bu verdiğim puanları yoksa başka bi sebepten mi getirmiyolardır?

görüyorlar.

  • blatta hiberna  (29.11.16 00:37:15)
görüyorlar. hatta kurumsal yerler düşük puan verdiğinizde, olumsuz yorum yaptığınızda telefonla geri dönüp sıkıntının neden kaynaklandığını bulup telafi etme yoluna gidiyorlar

  • avonkatalogu  (29.11.16 00:43:29)
abi tüh ya ondan getirmiyolar demek. küsmüşler bana

  • freetakilir  (29.11.16 00:43:50)
oha düz yorumsuz puanları da mı görüyorlar?

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.11.16 00:56:25)
yemeksepetine şikayet et. ne demek lan düşük puan verdim diye getirmemek?

  • only the strong survive  (29.11.16 00:57:25)
madem tekrar yemek söyleyecek kadar beğendin neden 1 veriyorsun? bence de söyleme tekrar. getirirlerse de yeme bir şey vardır içinde alsşdkasşla.

  • black mamba  (29.11.16 01:02:07)
1 verdim ama idare ederdi abi ortalama bişeydi yani. gece gece tavuk döner yemiyim diye tost tarzı bişey söylemiştim. adam bi saat sonra falan yemeği getirdi bi puan verirsin artık dedi bende tamam abi dedim sonra bi puan verme ama on ver dedi gitti fghjfgh bi daha ki geldiğinde ben sürekli senden yiyip 10 puan veriyim yemeksepetindeki puanını yükseltelim sende bana güzel yemek getir dicem

  • freetakilir  (29.11.16 01:04:28)
eskiden gorunuyordu isimler, ekside de yazildi bir kurye siparis goturdugu kizi taciz etmisti, o olaydan sonra isinmler gizlendi artik goremiyoruz.

  • oscar  (29.11.16 01:14:33)
kullanıcı adları gözükür, isim soyisim gözükmez puanlama yaparken. Ha kullanıcı adının da ilk ve son karakteri gözükür.

  • bedbed  (29.11.16 08:30:30)