Kablolu Vidalama Makinesi

Odama çalışma masası yaptım ama vidalama makinemiz dandikmiş meğerse, elle sıkmak zorunda kaldım hep. Şimdi de dolap yapacağım, sonradan masaya raflar maflar bir şeyler ekleyeceğim.

Madem bu işe girdik, şöyle güçlü bir vidalama aleti bakıyorum. Limitim 150 TL. Kullanıp önerdiğiniz bir marka model var mı?

(Kullanmadığınız vidalama makinelerinize de talibim ayrıca. [İstanbul])

black&decker geliyor a101 aktüel ürünlere. 89,95 tl iyi ürün.

www.a101.com.tr
  • kaichi  (29.11.16 00:28:22 ~ 00:29:26)
matkapla vidalama farklı şeylerdir. matkapta tork ayarı olmadığından belli bir güce gelince durma özelliği yoktur bu nedenle biraz fazla basarsanız düğmesine vidayı öbür taraftan çıkarır.

bu sektörün kaliteli markaları bosch(mavi), devolt, hitachi, makita, metabo'dur.

ama bunlar daha çok endüstriyel kullanıma uygun olduğundan pahalı kaçabilir.

bir alt segment dersen black&decker veya bosch(yeşil)olabilir. mobilya için iş görür ama ufak bir atölyem var, ben bunu arada kullanacağım dersen bir üst segmentten bir ürün seçmeni tavsiye ederim.
  • sos fistik olsun mu  (29.11.16 10:25:44 ~ 10:27:16)
Evet ya, matkaba takmıştım zaten ama delip geçecekti suntayı neredeyse.

  • inawen  (29.11.16 10:41:19)