altın şeker iksiri

annem şeker hastası 300lere çıktığıda oluyor reklamlar dönüyor bu korsan kanallarında anlatıyr birisi ayağını gösteriyor falan adam çevresine rezil olmak ister mi kanal para verse bile sizce işe yarar mı iksir

alma tabii yahu, soru mu bu?

  • doxanikee  (28.11.16 22:11:11)
o tür şeyler hiç güvenilir gelmiyor. tavsiye etmem.

babam da şeker hastası. yiyip içtiklerine dikkat ederse çok sorun olmuyor. bir de en önemli şey stres yapmaması.

her zaman; doktor ve hastane diyorum.
  • runfor  (28.11.16 22:12:22)
ismi sahtelik kokuyor: altin, seker, iksir... bence kesin tuzak.

  • e haliyle  (28.11.16 22:14:55)
hocam aman uzak dur. onların dolandırıcı olduğu 500km öteden belli. hele bir kanal yaşlı bir amcayı gösteriyorlar. insülini bıraktım bunu içiyorum artık diyor. bu kadar şarlatanlık olmaz yahu

  • pinman  (28.11.16 22:25:44)
para kazanıyor niye rezil olmak istemesin ki?

  • sutlu nescafe  (28.11.16 23:09:16)
kardeş kafan mı iyi? anneni adam gibi bir endokrinciye götürsene?

  • foucauldian  (29.11.16 03:52:58)