Apple e-posta şifresi

Arkadaşlar apple.com'dan yeğenim telefon aldı ama açtığı heaap şifresini unuttu ve telefonu resetleyeyim derken kilitlendi şimdi parolayı istiyor ama icloud şifresini sıfırlamaya çalıştığında girdiği telefon numarasını kod göndermek yerind hesabınızı kurtarma işlemi yapılıyor diyor yaklaşık 15 gündür. Apple çalışanları da kesinlikle yardımcı olamıyor. Fatura istemelerine rağmen gönderilen e-faturayı kendilerine gönderdik ama kabul etmediklerine dair birkaç gün sonra mail geldi.

Sürekli arıyoruz "size o mail şifresi gelecek ama ne zaman bilmiyorız" diyorlar. Basılı fatura gönderilememiş durumda sadece e-fatura gelmiş onu da kabul etmiyorlar. Telefon da günlerdir kapalı. Ne yapmalı? Yani bir eposta şifresi unuttum kısmı bu kadar zor ku ya allasen? Ben gmail'imi aktif edince adamlar bana 2 günde döndü. Bunların elinde telefon numarası, fatura filan var göndermiyorlar ve hesap da o an açılmış kıytırık br hesap sadece şifre unutulmuş :/

Yeğenim bu durumda ne yapmalı? Apple Tr yardımcı olmaktan çok uzak. Telefon her şey yeğenimin adına.

Two factor authentication aktif Apple ID'sinde, Recovery yapıp üç dört gün bekleyecek ve SMS veya mail ile gelen yönergeleri takip edeceksiniz.

Sonra da tekrar standart Apple ID'ye çevirmek gerekir Apple ID'yi...

Geçmiş olsun!
  • osmanyueksel  (01.12.16 02:16:41)