[]

Superonline mi Turktelekom mu ?

Merhaba arkadaslar, yarin tasiniyorum fakat tasindigim yerde superonline fiber altyapisi yok oyuzden fibere nakil yapamiyorum superonline adsl e gecis yaparsiniz diyolar yoksa cayma bedeli odiycem 200 tl. Adsl inde hizi yavas Turk telekom bildigim kadariyla transfer yaptigimde cayma bedelinin bi kismini karsiliyor. Ne yapsam karar veremedim superonline i iptal edip turk telekomami gecsem 200 lira odeyip sonucta fiber olmayinca superonline cok mantikli gelmiyor bana.
 
süperonline'dan telekom'a geçiş kampanyası vardı bana böyle bir şey önermişlerdi.


  • gkct  (27.11.16 19:28:19) 
aynı altyapı olduğu için aynı bağlantıyı alacaksınız. ismi farketmiyor.
cebinize hangisi uygunsa onu tercih edin.

  • etsiz cig kofte olmaz  (27.11.16 19:35:44) 
cayma bedeli falan ödemeyeceksiniz bildiğim kadarıyla. Ücretsiz iptal ediliyor olması lazım hattın. iyi araştırın.


  • westblack  (27.11.16 19:38:51) 
adsl altyapısı telekoma ait olduğu için teknik destek talepleriniz telekom müşterisi olduğunuzda daha hızlı karşılanır, eğer fazla masraf çıkmayacaksa telekoma geçmeniz daha mantıklı olur.

edit: (yasa)
"Taahhütlü aboneliklerde tüketicinin yerleşim yerinin değişmesi ve taahhüt konusu hizmetin tüketiciye yeni yerleşim yerinde aynı nitelikte sunulmasının fiilen imkansız olması durumunda, tüketici birinci fıkrada belirtilen tutarları veya herhangi bir bedeli ödemeksizin taahhütlü aboneliğini feshedebilir."
  • mikro patlama  (27.11.16 19:43:45 ~ 19:50:06) 
türk telekom yeni bağlantılarda 192 tl bağlantı ücreti alıyor. 12 taksit yapıyorlar ama. O yüzden aynı parayı nerdeyse onlara da ödeyeceksin.
www.doping.com.tr
dopinge geç 120 tl ye kadar ücretini ödüyorlar bağlantı ücreti falan da yok. Öğrenciysen 12 ay taahhütlü paketleri de var.
  • nuevo  (27.11.16 19:43:57) 
fiberse net olarak superonline, uydunet tercih ettim mal gibi, o kadar pişmanım ki, 3 kuruş fazla vermemek için çektiğim rezilliğe değmezmiş.

edit : adsl'de alacağın hizmet kalitesi çok da fark etmiyor, boşa masraf etme.
  • kimlanbu  (27.11.16 19:52:33 ~ 19:53:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.