[]

iş bankası hafta sonu kuru (kredi kartı)

İş bankası hafta sonu yurt dışından yapılan alışverişlerde kuru hafta sonu kuruna göre mi baz alıyor? Malum hafta sonu kurlar çok yüksek oluyor, alışveriş yapmasam mı?
 
hsonu dovizle alisveris yapma derler genel olarak.

isbank bir onceki is gunun gise satis kurunu kullaniyor diye biliyorum. bunu kendi sayfasinda bi yerde okumustum sanki ama bulup emin olmak lazim.

edit. su an baktim da zaten cumanin kuru aynen bugunde gecerli.
www.isbank.com.tr
  • jedilance  (27.11.16 16:30:49 ~ 16:32:49) 
@jedilance yalniz su an kur 3.51 gosteriyor ama cuma 3.44-3.47 arasi kapatti diye hatirliyorum.


  • me23  (27.11.16 17:24:12) 
gise satis rakamlarina bakican abisi. cumadan sonra hep ayni tum haftasonu.


  • jedilance  (28.11.16 02:44:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.