[]

500 ml 1 lt için sıcak tutan termos önerebilecek olan var mı?

sabah 9 aksam 4 egıtım var bakıyorum mılletın elınde starbucks tarzı termoslar cay kahve ıcıyolar aksama kadar, bende ozendım ama sıcak tutma konusunda hangısı ıyıdır bılemedım, var mı kullanan?
 
Bardağın olacaksa ikea da hem uygun fiyatlı hem de çok kullanışlı termos var. 20 tl mi neydi. Sabahtan akşama sıcak ya da soğuk tutuyor. Çok memnunum.


  • bir ileti paylastim  (27.11.16 15:17:15) 
starbucks'ın metallerinden inanılmaz memnunum ve senelerdir hiç bir sorun yaşatmadı bana sağolsun . tüm gün o kahve kalmaz tabi en azından benim gibi birinde kalma öğle arası tazelenir falan.


  • gokch3  (27.11.16 15:41:01) 
biraz pahalıdır ama termos alacaksan stanley markasına bakabilirsin. torunlarına miras kalacak derece dayanıklıdır.


  • orpheus  (27.11.16 15:50:04) 
çok teşekkürler hepinize


  • hopp  (27.11.16 22:40:14) 
Ben amazondan contigo marka mug aldım tavsiye ederim.Hangi marka alırsanız alın amazondan fiyat bakın çok daha uygun fiyata alırsınız.


  • Depik  (09.05.17 03:11:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.