Sağlam laptop/sırt çantası?

Güzel ve sağlam çantaları nereden alıyorsunuz?

Kullanmadım ama herhalde diğerlerine kıyasla sağlam olan Case Logic, Thule

Para varsa Tumi
  • kaportaci mahmut  (26.11.16 20:49:31)
caselogic 1 senede pert oldu. 8 yıllık targus çantam var en ufak bir sorunu yok. taş gibi.

  • delidir yakalayin  (26.11.16 21:05:11)
Yaklaşık 4 senedir case logic'in şu çantasını kullanıyorum. (git: www.caselogic.com)

Bir defa fermuar kenarından ufak bir iplik sarktığı için garantiye göndermiştim de yenisini göndermişlerdi. 25 sene fermuar garantisi olarak geçiyor ama hemen her hasarda yenisini gönderiyorlar. İçerisindeki bölmeler tamamen çıkartılabilir ve kullanım amacına göre opsiyonel takılabilir.

Ben İstanbul'da Marmara Forum'daki mağazasından almıştım fakat sonradan kapandı. İthalatçı firmasıyla iletişime geçip getirtilebilir. d&r'da birkaç farklı modeli daha var. Ayrıca söylenenler gibi Thule de gayet kaliteli bir markadır ama kişisel tercihim normal seviye bir kullanım için case logic.
  • desdenova34  (26.11.16 21:12:37)
geçenlerde şunu aldım bence çok iyi ve kullanışlı.
www.dr.com.tr
(D&R'larda oluyor genelde git gözünle gör, sonra internetten al çünkü şubede 300 lirayken internette 257tl)

kendi sitesinden daha detaylı fotolarına bakabilirsin:
www.caselogic.com

not: Önceki Caselogic çantamı 5 yıl kullandığım için bunu tercih ettim. Bir arkadaşımınki denilen gibi 1 yılda gitti ama çok giriş modeli ucuz-dayanıksız bişeydi. Üst modelleri iyi diye düşünüyorum ve ellediğimde gördüğümde kaliteli geldi bana.
  • rodriguez2  (26.11.16 21:27:13 ~ 21:28:49)