Parlak bir mobil app fikriniz var...

Ne yaparsiniz?
-guvendiginiz bi arkadasiniza fikri acip ise mi koyulursunuz
-yuksek lisans hocanizla tubitak destegi mi alirsiniz

Ya da ne yapilabilir baska? Elimde yalnizca bir fikir var su an en mantikli sekilde hayata gecirmek istiyorum.

Akademik olaylara bulaşmayın. Burası Türkiye. Projeye hocanızın adını yazarlar, size de bu projede hakkınız yok derler. En iyisi gerçekten düzgün bir arkadaşla bu işe girişmek.

  • dissendium  (26.11.16 19:48:42)
Tubitak a asla bulaşmaz, gerçeken güvendiğim arkadaşımla konuşur hayata geçirirdim.

  • mutekebbir  (26.11.16 19:50:12)
sakın akademi ve tübitağa bulaşma
mümkünse kendin yürü mecbursan çok güvendiğin bir arkadaşınla yürü sadece ona bahset o da kimseye bahsetmesin.

  • basond  (26.11.16 19:54:42)
herkes hemen hocaya gömmüş. ben hocaya aman bulaşma demiyorum, tübitak desteği sürecinin sıkıntılı ve garanti olmadığını bildiğim için direk işe koyul diyorum. ben aldım destek de yani bi kulak arkam sikilmedi o kadar diyeyim.

bence hocanıza da güvenmeyin. konusunda ne kadar ilgili alakalı olursa olsun, işlerden anlayan bir arkadaşınızla oturup konuşun. maliyetsiz bir şey ise akıp gidin hemen.
  • aelfinn  (26.11.16 21:43:03)