[]

Açıköğretim Sınav Süresi

Merhaba,

Yarın sabah ilk kez Açıköğretim'de bir sınava gireceğim. Bunda sınav süreleri nasıl işliyor?

Her ders için 30'ar dakika diyor. Dört dersim var, bu derslerin hepsi tek kitapçıkta olacak, dolayısıyla 2 saatlik bir oturum mu olacak? Arkadaşla buluşacağız da, net bir saat kararlaştırmaya çalışıyoruz, malum telefon da yasak.

Teşekkürler.

 
tek yerde tek saatte giriyorsan 4 dersten 2 saat evet.


  • passion rules the game  (25.11.16 18:16:40 ~ 18:17:02) 
tek okul, sınav giriş saati de 9.30 olarak gözüküyor. öğleden sonra da oturum var elbet, ama sitesinde yazılanları doğru anladıysam o saatte bir üst dönemler girecek galiba.


  • bi mekan  (25.11.16 18:19:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.