Sosyal Medyadan yürümeler falan

Şimdi erkek okul arkadaşı olan birine yürüyor ama alt dönemden .Bunla bulusuyor neyse bu kızı beğenmiyor ama kanka oluyorlar.Sonra bu elaman aynı taktikle instagramdan bu kızın arkadaşlarına falan yürüyor ..Herkese naber falan diye mesaj atiyor ...Sonra bu kızların da whatsapp grubu var .Bu kızlar elamanla dalga geçiyolar.Çocuğa sapık falan diyolar..
Bu çocuk hakkında kızlar ne düşünüyorsunuz ? Sapık mı :)

Sapık değil de biraz şey, nasıl desem amsalak :/

  • chicha  (25.11.16 15:20:47)
ya ahahaha
çok mu darmış çevresi çocuğun neymiş
aynı taktikle bir kız arkadaş grubuna yürünür mü ya? sapık demezler de baya kötü şey söylerler. rezilliğin daniskası
  • kfk  (25.11.16 15:22:31)
demek ki yakisikli degil. yakisikli olsa ay ne karizma cocuk olurdu. tipsiz olduguna gore alaya alinmis.
chichanin dedigi de dogru tabii. amsalak.

  • baldur2  (25.11.16 15:23:56 ~ 15:24:18)
Birde şunu düşünemiyor kızların birbirinden mutlaka haberi oluyor.En azından bir tanesine yazar insan hepsine yazmak nedir.

  • murtiii  (25.11.16 15:34:19)
2 altın kuralı çiģnemiş.

1- bir kıza yazıyorsan asla arkadaşlarına da yazma.

2- bir kıza yazıyorsan önce en yakın arkadaşlarıyla kanka ol.

sapık değil de masaya meze olmuştur (sohbetlerine malzeme olmak anlamında). aynı zamanda abaza damgasını yemistir.

bir sonraki hedef bu kızların kapsama alanının dışında birisi olmalı. aynı okuldan bile olmaz.
  • montauq  (25.11.16 15:41:35)
Hoş bir manzara değil ama üzerine lanetler yağdıracak, vodoo bebekleri yapıp ateşe verecek bir durum da yok bence. Amsalak olabilir, ona bir şey demiyorum ama başıma bir şey gelmeyecekse bu adam sapık olmak zorunda değil.
Ne yani bir kızla olmadı diye o kızın çevresi direkt seçeneklerin dışında mı kalacak adam için? Hadi bir ilişki olur, ayrıldıktan sonra kalkıp kızın yakın arkadaşına yürümezsin tabii ki ama bu öyle bir şey değil ki.
Asıl saçmalık bu kısımmış gibi geldi bana.
Hoş değil, abazalıktan yapılmış bir hareket olduğu da ortada ama sapıklık bu değil.
  • naberabi  (25.11.16 15:45:12 ~ 16:17:12)
Sapık degil de ağır abaza, yoklukta kalmış, muhtemelen bu işlerde beceriksiz ve boş insan oldugunu dusunurum.

  • aquarium  (25.11.16 16:10:47)
dalga geçerler ama bir arkadaşım 3 kuzenle,diğeri en yakın iki arkadaşla çıkmıştı. hatun milletinin ne yapacağı hiç belli olmuyor .

  • tosunpasa  (25.11.16 18:05:17)
ağır abazan. Üniversitede kızlar böyle tipleri hemen yayar abi geçmiş olsun.

  • gozu acik sevisen yahudi  (26.11.16 23:53:32)