Alınık British Shorthair Ankara

Selam

Yıllardır çocukları olmayan, kaç defa tüp bebek tedavisi ve diğer çabalardan hiç olumlu sonuç alamayan bir çift var arkadaşlarım. Hatun bir yavru alıp yetiştirmek istiyor. Kediye sardırmış, yanlış bilmiyorsam British Shorthair istiyor ama yavru olacak ve parasız sahiplendirilecek. Tedavilerden ötürü çok borçlanmışlar büyük harcamalarımız olamaz diyorlar.

Ankara'da varsa bana buradan veya yarenvivre@yandex.com.tr adresinden ulaşırsa sevinirim. Bu ilan biraz üstte kalırsa da çok seviniriz...

Buraya bak bi

www.petarkadas.com
  • cemallamec  (25.11.16 14:08:31)
Aile adına üzüldüm. Bu mevsimde yavru kedi bulmaları kolay değil. Hele british yavrusunu ücretsiz bulma ihtimalleri çok zor. Benim naçizane tavsiyem; barınaklarda, sokaklarda sevgiye muhtaç onca kedicikten birini sahiplenmeleri. Hemde hayır işlemiş olurlar.

Ek olarak; moderatör kardeş selamlar sana ;)
  • sylow  (25.11.16 15:59:19)
cins kediyi hayatta tutmak zor oluyo. çok narinler ve iyi bakım gerekiyor. bu da hem para hem enerji gerektiriyoe. buna rağmen ömürleri tekir'in yarısı kadar.

tekir bile olsa yavrunun ilk 2 ay masrafı, aşısı, maması vs. 500-600 lirayı buluyor. 3.aydan sonra yaşına kadar bi mama bi kum, bizimkinin aylık masrafı 50 lira falan bir de yaşına girince kısırlaştırma, üstüne tekrar aşılar derken 1000 lira civarı da öyle bi masrafı oluyo.
  • parola58  (25.11.16 17:48:07)