[]

Noel zamani 5 gunluk, sicak iklim nereye gideyim?

selam,

ben avrupa'nin gobegindeyim. cok uzun kalinmayacagi icin asiri uzak olmasin. sicak iklim olsun. afrika, avrupa, middle east falan olabilir. noel atmosferinden uzak ilginc bi yer olursa tercihimdir.

akla gelenler: dakar, omman, lisbon, porto.

uyar mi bunlar? tecrubeniz var mi? baska nereler olabilir?

tesekkurler

 
casablanca


  • cekilmis gayfe  (25.11.16 13:17:21) 
İspanya'nın güney sahilleri (Malaga, Almeria tarafları) veya Tenerife
Beyrut
Girit (sıcak olmayabilir)
  • razvan rat  (25.11.16 13:22:25) 
Portekiz sicak olmaz. Ilkbaharda bile yer yer soguktu.
Asiri ruzgarli genel olarak.

Fas cok guzel bir fikir. Casablanca, rabat, fez, marakes, essiouira (burasi nasil yaziliyor bilmiyorum:/)
  • kuehles blondes  (25.11.16 13:23:26) 
Dubai.

Ama Noel atmosferi olur orada da.
  • mhm  (25.11.16 14:01:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.