[]

Kasko süresi

selamlar

arabada bir hasar var. kapısındaki eziğin düzeltilmesi gerekiyor. kasko'nun süresi de 1 ay içinde bitiyor. kafamda iki düşünce var...

birincisi, bir daha kasko yaptırmamak. o yüzden bir an önce hasarı düzelteyim poliçeyi de yenilemeyim diyorum. 1 aylık süre eksperin gelmesi işlemler vs..için yeterli mi ? hasar 4-5 günde olurmuş. kısacası kasko bitiş tarihinden bir gün önce bile başvursam o poliçe üzerinden mi işlem yapılır yoksa bütün işlemlerin kasko bitiş tarihinden önce tamamlanması mı gerekiyor ?

bir diğer düşüncem de, hasarsızlık indirimi için şimdi yaptırmayım yeni poliçe sonrası uygun bir fiyata poliçeyi yenileyim 1 yıl daha devam edeyim diyorum.

tam bir kararsızlık abidesiyim biliyorum ama ne dersiniz ?

 
hasarı hemen yaptır, kasko yaptırmayı bırak.


  • babilbaligi  (24.11.16 16:03:48) 
yeni kaskoyu yaptirip hasari onceki kaskonuzdan yaptirabilirsiniz bitmeden. sigortaciniza bir danisin.


  • kolonyaa  (24.11.16 19:08:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.