1 haftada 4 kilo

Sevgili duyuru sakinleri, 1 haftada 4 kilo vermek zorundayım. Bunu yapabileceğim bir yol biliyor musunuz

liposuction-yağ aldırma
başka türlü öldürücü olabilir.

  • basond  (24.11.16 12:51:29)
yuzebiliyorsan yuz, protein agirlikli beslen, aksam 6'dan sonra yeme. 4 kilo verir misin bilemem ama bence 1 haftada toparlarsin kalici olur onu mu da bilemem.

  • kassiopeia  (24.11.16 13:01:42 ~ 13:01:59)
Dukan diyeti.

  • mhm  (24.11.16 13:12:13)
ölmeyecek kadar yersen olur.

  • cekilmis gayfe  (24.11.16 13:25:34)
BOL BOL SAUNA YAP, TERLE, ÖDEM AT.

KARDİYO YAP

KAHVALTINI GÜÇLÜ YAP

ÖĞLEN YEMEĞİNDEN KISMA

AKŞAM YEMEK YEME FAZLA

BOL SU İÇ

edit : capslock tuşum açık kalmış. şimdi tek tek hepsini silip yazmaya üşendim. özür dilerim büyük harflerle yazdığım için. nasılsa sözlkteki gibi hepsi küçük arf çıkar diye dokunmadım. çok pişmanım.
  • wagner love  (24.11.16 13:27:34 ~ 13:28:47)
önemli olan kilo vermekten ziyade yağ yakmak. 1 haftada ne kadar kilo verilir bilmiyorum ama çok kısa sürede verilen kilolarda yağdan ziyade kas yakma durumu da olur. bu istenmeyen bir şey.

  • black mamba  (24.11.16 13:27:50)
black mamba +1, ben koşuları çok yoğunlaştırdığım hafta 4 kilo birden verip panik olmuştum, çünkü direkt kastan verdim. Sonra geri almaya çalıştım ve aldım. Hatta duyurum da vardır burada.

Niye "zorundasın" ki? Silah mı dayadılar? Yavaş ama sağlıklı şekilde vermen daha iyi. Diyetisyene git. Buradan veya google'dan alacağın bilgilerle, kendi kendine 1 hafta gibi bir sürede 4 kilo vermeye çalışmak çok sağlıksız sonuçlara neden olabilir. Kolay gelsin.
  • peggy  (24.11.16 13:34:36 ~ 13:35:13)
  • vejeteryanvampir  (24.11.16 14:16:32)
Öncelikle kaç bu 4 kilo ağırlığınızın %kaçı? 90 kg civarındaysanız olur 70'ler civarındaysanız 3 kg olur.
Daha yeni bir sağlık kampından geldim. Ben 1 kilo verdim, çünkü öncesinde zaten rejim yaparak 11 kilo vermiştim. Orada spor yaparak sıkılaştım, cm verdim ama kilo vermedim.
Ama beraber gittiğim insanlar 70-110 kilo aralığında ilk hafta ortalama 3-4 kilo verdiler. Saat 06:30'da başlayıp gece en geç 23:00'de yatmak üzere düşük kalorili bir rejim (günde 1300 kalori civarı) ilaveten 5 saat spor (yürüyüş, yüzme, fitness, pilates) akabinde hamam, masaj vs.
Canımız çıktı ama sonuç aldık.
  • SiyamkedisiZorro  (24.11.16 15:28:47)