iphone garanti olayları

yeni aldığım 5s imde 1 ay sonra home tuşunun etrafıdnaki metal kısmda toplu iğne boyutundan azıcık hallice boya açılması farkettim yani çok dikkatlice bakımca belli oluyor fakat benim yaptığım birşey olması da imkansız, normalde çok sallamam x peria z telefonu ilk çıktığında aldım kılıfsız kullandım yıllarca ama şimdi daha özenli kullanıyorum, birkaç arkadaşa gösterdim kullan olum ya belli bile olmuyor çok diyip geçtiler ama

aklıma takıldı garantiye götürsem bu şekilde değişim yapılır mı, değişim yapılırsa garantim etkinelir mi yani bir daha bozulma durumunda zaten değişmiş vs muamelesi olur mu, değiştireyim mi sizce

belli olmuyorsa boş ver. bunu da kılıfsız kullanıyorsan zaten düşürecek/çizecek/kıracaksın. hem bir yerde aynı modellerle yan yana durursa kolay tanıman için iz olur.

  • kaportaci mahmut  (24.11.16 02:09:15)
Kozmetik değişimler garanti dışı diye biliyorum. Kısa bir süre içinde gerçekleştiği için müşteri memnuniyeti adına yardımcı olabilirler. Sana tavsiyem; öncelikle Apple Türkiye müşteri hizmetlerini ara, güzelce anlat durumunu, bu durumun hoşuna gitmediğinden bahset. Onlar sana genel manada yardımcı olurlar. Garanti olayına gelince, garanti bozulması diye bir şey yok. Türkiye'den aldığın ürünlerde 2 yıl, yurt dışından aldığın ürünlerde 1 yıl uluslararası garanti mevcut.

  • sorumatik  (24.11.16 02:14:53)