sözlük çaylaklıkla ilgili

çaylak 10 entry girip beklemeli mi ben bu mantığı anlamadım?
adam gibi entry yazsa olmuyor mu yani, neymiş entry sayısı arttıkça onay zorlaşıyormuş. iyi de nerede rekabet, herkes 10 entry yazıp aynı sürede beklemek zorunda mı? kimi 3 5 ayda yazar olur, kimi 3 5 yılda.

10'dan fazla entry girsen bile sadece ilk on entrye göre seçilir ya da secilmezsin diye biliyorum.

  • ezkaza  (24.11.16 01:06:07)
dostum binlerce entryi kim okuyup onaylayacak.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (24.11.16 01:10:38)
ben şunu anlamıyorum, tee kaç yıl önce 1 sene bekleyip alınmıştım sözlüğe. o zamanlar kolay kolay alınamıyordu insanlar, bir kalite vardı.

şimdi kalite yerlerde sürünüyor, resmen önüne gelen sözlüğe giriyor ama insanlar hala uzun süreler bekliyorlar. 2 yıl falan diyenleri gördüm geçen gün burada, şaşırdım bayağı. madem seçiciliği bıraktılar, bu süreler hala niye uzun? madem süreler uzun olacak, seçicilikten niye vazgeçildi? kafamda deli sorular.
  • knight of cydonia  (24.11.16 02:54:33)
İnanılmaz derecede saçma bi algoritma, az kişiyi al iyi seç ama seçeceğini de bekletme adam iki yıl çaylak diye bişi mi yazmasın.

  • body electric  (24.11.16 07:56:20)