Football Manager kadro güncellemeleri

fm 2005 veya 2006 yı oynamak istiyorum. fakat iki oyunu da defalarca oynadığım için yeni bir kadro güncellemesi olsun istiyorum. var mıdır böyle birşey? oyunların çıktığı zamandan yaklaşık bir sene sonra falan yapılan güncelleme paketlerini değil de daha yenilerini istiyorum. mesala 2006 için 2009 da yapılmış bir paket var mıdır? bi de hangisini indireyim karar veremedim. 2005 mi 2006 mı?

not: turksportal sitesini kullanıyorum normalde ama orada da bildiğim kadarıyla kastettiğim yenilikte birşey yok.

www.addmanager.com 'u deneyebilirsin. fm2010 çıkana kadar fm08'in güncellemeleriyle devam etmiştim bu site sayesinde.

  • mistiqkedi  (18.12.09 21:30:05)