[]

yarın dolar ne olur ?

İyi geceler duyurucular
Yarın dolar ne olur ? Fisans habberlerini nereden takip edebilirim bir de güvenilir site olarak ? 
Bigpara.com iyi diyolar ama bilmiyorum.

Artmadığı gün yok bayadır ama ben uzman değilim. Altın düşmüşken dolardan altına mı dönsem diyorum ama dolardan çıkasım da gelmiyor. Ülkenin dinamiklerini düşününce dövizin her türlüsü artacak gibi görünüyor.
  • bir ileti paylastim  (23.11.16 23:03:09) 
3.50 görürüz gibi.


  • basubadelmevt  (23.11.16 23:06:43) 
14 aralıkta 3.60 ı bulacak diyorlar. fedin faiz arttırımı var.


  • ramazanali  (23.11.16 23:10:34) 
yarın 14:00'de tcmb kararı var ona göre şekillenecek. tahminler:

%60 ihtimalle: faizleri değiştirmez. likidite vs. gibi abuk hareketlere devam eder. dolar fuleli adımlarla yoluna devam eder, alanı üzmez.

%30 ihtimalle: faizleri çok hafif arttırır. piyasa "sizin yapacağınız işi..." diyerek yine kötü tepki verir. üstteki kadar hızlı olmasa da, kurlar yukarı gider.

%10 ihtimalle: faizlere sürpriz bir arttırım gelir. piyasa şaşırır. ilk anlık tepki kurların düşmesi olur. ancak kalıcı etki ancak faizin boyutu ve piyasa algısıyla şekillenir (trend aşağı yönlü kalıcı olmayabilir)
  • 507  (23.11.16 23:31:56 ~ 23:32:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.