[]

Arkadaşlar bu bir şaka olabilir mi? (Spotify)

not: Nu ve NU farklı sanatçılar (spotify'a göre).

who loves the sun adlı parçanın yaratıcısı olan Nu, aynı zamanda man o to'nun da sahibi değil mi?

spotify'da ''who loves the sun'' yazıp şarkıcıya (Nu) gittiğimizde sayfasında man o to'yu bulamıyoruz. Arama çubuğuna ''man o to'' yazdığımızda ise çıkan sonuçlardan yanında ''original mix'' yazanın sahibi olduğunu gördüğümüz NU adlı sanatçı Nu'dan farklı biri çıkıyor? Hayır ''man o to'' adlı eserin adında da aynen Nu'nun diğer bütün parçalarında olduğu gibi Original Mix diyor bir de.

yoksa ben man o to yu yapanın Nu olduğunu varsayıp saçmalamış mıyım?
man o to ve who loves the sun farklı nu'ların eserleri mi?

edit: bkz şu eksisozluk.com entry'de de iki parçanın sahibi aynı kişi yani Nu olarak anlaşılıyor.

OHA editi: ''man o to'' yazdığımızda çıkan sonuçlardan artisti Nu olana tıklayınca karşımıza üçüncü bir Nu çıkıyor.

not: işsizim.

yok artık editi: an itibarıyla spotify'da bulduğum 4 evet dört adet nu adlı sanatçı var bunlardan bazıları sadece who loves the sun'ı, bazıları man o to'yu bazıları ise her ikisini bir den bulunduruyor. önüne gelen artist sayfası mı açıyor nedir? spotify buna bişey yapması lazım?

 
hepsi aynı kişinin, spotify'da ben de denk geliyorum bazen bu tip hatalara. bazen de tam tersi aynı isme sahip farklı artistlerin şarkıları tek profilde oluyor.


  • doxanikee  (23.11.16 22:07:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.