[]

mikrodalga fırın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Soru başlıkta, teşekkürler.
 
Cevap da başlıkta, dikkat etmen gereken bir şey yok. Marka - fiyat - renk ...


  • minyatur dev  (22.11.16 13:38:00) 
Eğer evinizde normal fırın varsa ızgaralı türlerine boşa para vermeyin, sadece mikrodalga yeter, hem daha az yer kaplar.
Kapağı düğmeye bastırarak değil kapak kulpundan çekilerek açılsın. Hem daha kolay oluyor, hem de bastırarak açılanda zamanla yapışma sorunu olabiliyor.
Kurmalı olanlar dijital olanlardan çok daha kolay kullanılıyor, kurmalı olanı sadece biraz çeviriyorsun, dijitalde düğmelere basıp zaman ayarı yapmak hiç pratik olmuyor.
Aklıma gelmişken Siemens'in bi modeli süre dolduktan sonra uzun süre biip biip diye ötüp sinir bozuyor, almayın!
Şu an bendeki ucuz model daha önce kullandığım pahalı modellerden çok çok daha pratik geliyor.
Son olarak, mikrodalga fırını ısıtmak için alın, pişirmek için almayın.
  • mikro patlama  (22.11.16 14:05:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.