[]

Amazon'dan ne sipariş edeyim?

Amerikadan arkadaşım gelecek ve amazon.com'da malum black friday indirimleri var. Genel olarak çok acil bir ihtiyacım yok ancak fırsat bilip ne alınmalıdır? Doların geldiği durumu da düşünürsek mantıklı mı?
 
bence mantıksız, ihtiyacınız olmayan bir şeyi almak için niye alıyorsunuz ki?

heh illa alacağım derseniz bluetooth kulaklıklar cidden çok çok kullanışlıymış ben onu tecrübe ettim geçen 1 ayda. ben aliexpressten 5 dolara almıştım onu tavsiye ederim, ama ben marka alacağım derseniz bluetooth kulaklık hayatı daha güzel hale getiriyor.

bunun dışında mali durumunuz elverirse projektör cihazı harika bir zevk.
şu mesela
www.amazon.com

bunlar dışında son zamanlarda alıp hayatımı daha rahat ve güzel hale getiren bir şey aklıma gelmiyor.
  • kurnaz  (21.11.16 01:09:16) 
bluetooth kulaklık diyecektim, ben de son 1 aydır falan kullanıyorum ve özellikle bisiklet kullanırken falan da sıkıntı oluyordu kablo ile şimdi acayip rahat.

bunun dışında uygun fiyatlı bir drone olabilir bence. eğlenceli bir oyuncak.
  • senolll  (21.11.16 02:45:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.