idm (internet download manager) kullananlar bir bakın hele

programı chrome'a entegre yaptım. karşıma çıkan bir videoyu indirmeye kalktığımda (sağ üstteki kutucuğa tıkladığımda) bana 25 tane liste çıkarıyor. hepsinin de adı aynı oluyor. haliyle hangisini indireceğimi anlayamıyorum. bunu çözmenin bir yolu var mıdır? orada sadece 720p, 780p gibi, sadece o videoya ait ana seçeneklerin görünmesini istiyorum.

şimdiden teşekkürler...

idm'yi güncelleyin, son sürüm olmadığı sürece böyle sorunlar çıkıyor.

  • feel the blanks  (20.11.16 20:16:51)
dur la dur.

crackli ise sakın güncelleme. 25 tane liste çıkar. hepsi aynı videoya ait. bende öyle.

lan yoksa güncelledin mi?
  • sansar  (20.11.16 20:23:36)
sansar:

henüz güncellemedim de hepsi aynı video'ya ait biliyorum onu elbette ama öyle tombala çekemem. boyutları fark ediyor. ben neyi indireceğimi seçebilmek istiyorum. yoksa o özelliğin bir esprisi kalmıyor. ne yapacağız?
  • matrix  (20.11.16 20:52:09)
Videonun o site üzerinde bulunana boyutlarına göre liste getiriyor.En azından youtube üzerinde böyle

  • murtiii  (20.11.16 22:51:36)