[]

Genc bekar erkek evine dekorasyon onerisi

selam,

genc, bekar, calisan, egitimli erkek kisisi evinin cok sade olduguna karar verdigi icin dekorasyon arayisina girmis.

orjinal, cool seyler olsun istiyor. enterasan haritalar, heykeller, posterler falan olabilir. do-it-yourself projeler de olabilir. halattan dekor, bira kapaklarindan cerceve, sarap mantarlarindan bisiler vs..

neler yapilabilir, ya da neler satin alinabilir? online satis yapan siteler de onerebilirsiniz.

tesekkurler

 
www.countryliving.com
www.goodhousekeeping.com

bu linkler işinize yarayabilir.

Onun dışında ben bana ilham kaynağı olan insanların fotoğraflarını siyahbeyaz bastırıp çerçevelettim mesela. gelenler önünde fotoğraf filan çekiyorlar.
4 palet aldım, zımparalayıp baza yaptım. aynı şekilde kitaplık, raf ya da sehpa yapmak da mümkün.

www.instagram.com
bu adreste yine hoş işler var duvarlar için.
  • brakgn  (20.11.16 18:00:09) 
IKEA ücretsiz proje hazırlıyor mobilya halı, aksesuar vs. komple bir hizmet sunuyor. Fiyatlar parça parça almaktan daha uygun.


  • redskull  (20.11.16 18:11:26) 
zet.com


  • fragile lady  (21.11.16 01:22:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.