asus zenfone telefon yetkili servis hk

selamlar,

geçen sene ekim ayında aldığım zenfone 2 laser model çep telefonum bozuldu. ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. telefon çalşıyor ama ekranda görüntü sıfır. açıp kapadığım için şu an kapalı görünüyor tabi pin kodundan dolayı.

şimdi bunun çözümü nedir? internette anakart problemi demişler yabancı sitelerde. servis değiştirecek yani. asus'un yetkili servisi nerededir bilen var mı? nasıl ilerliyor bu işler?

asusun kendi sitesinde servis başvuru formu var. mail adresini yazarak kayıt oluyorsun, ardından ücretsiz kargo pin kodu ve kargoyu çağırmak için arayacağınız numara içeren bir e posta alıyorsunuz. oradan yazan kurallara göre paketleyip, paket kuralları belli işte ürün zarar görmeden bir kutuda paketleyin vb. o şekilde faturasının ve garantisinin fotokopisiyle kargoya verip onarım talep ediyorsunuz, talebinizi içine iliştireceğiniz bir not kağıdıyla yapabilirsiniz. telefonun kulaklığını ve şarj aletini de istiyorlar. asus bu şekilde çalışıyor.

  • karlmarx  (20.11.16 00:57:04)
eğer maltepe'ye yakınsan istanbulda burada teleservice var elden teslim edebilirisn.

  • free bird  (20.11.16 01:08:51)