[]

Decathlon Yağmurluk ne kadar sıcak tutar?

Merhaba,

Aralık ayı sonunda bir İngiltere gezisi yapacağım, malum ülke "yağmurlu olması ile bilinen" bir ülke aynı zamanda.

Ben şemsiye ile gezmekten nefret ediyorum, o şemsiye gezinin rahatlığını da engelliyor. Sırf mont ve bere ile de yağmurda rahat edemiyorum. Onlar yağmura karşı tam koruma sağlamıyor gibiler de.

www.decathlon.com.tr

Bu yağmurluğu alsam, o tarihlerde Londra'da bu yağmurluk beni ne kadar sıcak tutar?

Şöyle yapabilirim, "içlik - kazak ve bu yağmurluk"

Çünkü tek başına bu yağmurluk kaban yerine geçmez gibi geldi. Bu yağmurluk kabanın üstüne de giyilemez herhalde, gerçi yakalı bir şey, bedeni de geniş gibi ama, haydi bir soru da bu yağmurluk kabanın üstüne giyilir mi olsun. Öyle bir durumda içliği geçebiliriz.

Benim orada olduğum tarihlerde hava sıcaklığının 10 ila -2 derece arasında olması bekleniyor geçmiş yıllardaki verilere göre. Orada bulunacağım 15 günün ise yaklaşık 7-8'inde yağmur yağma ihtimali var.

Teşekkürler!

 
Bu yağmurluk sıcak tutmuyor sadece ıslanmayı engelliyor. Braz da izolasyon sağladıgı için vücuttan ısı kaybını önler ama eksi dereceli sıcaklıklarda ısıtma işlevi görmez.ıslanmak istemiyorsan decathlonun panco yagmurluklarından al kaban üstüne atarsın yagmurda. Aynı bunun gibi katlanan modeli var.


  • curukturpkokusu  (19.11.16 17:19:48) 
Polari var bende gayet iyi açıkçası:))


  • sakar in san  (19.11.16 17:50:40) 
sıcak tutmaz sadece yağmur suyu üzerinden akar gider. güvenme buna ve bu tip kıyafetlere.


  • basond  (19.11.16 19:38:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.