her türlü hastalığa çare-kanseri yeniyor-bıdı bıdı lı haberler

Fark etmişsinizdir, bazen nette ya da gazetelerde cıkar.

Ben bu haberlerin bilincli yazıldıgına ınanıyorum, mesela turkiye kabzımallar birligi baskanı arıyor gazeteyi '' salatalık fazlamız var'' diyor. onlar da haber yapıyor ''sokmayın ama ucunu sürtün'' diye.

Haklı mıyım sizce? buna benzer oyunlar donuyor mu?

şimdi kaynak veremeyeceğim ama haklısın dediğin oluyor. o sene bir ürünün hasatı fazla oluyor veya talebi az oluyor, satışları arttırmak için TVlerde medyada faydalarından bahsettiriyorlar uzmanlara

  • lemuria  (19.11.16 01:13:30)
şimdi sen sanıyorsun ki kabzımallar parayı kazanacak ama parayı arkada götüren tv'ciler sor bi niye ? bunlar gidiyor ilaç firmalarına diyor karşim bak kansere ilaç bulmuşlar ahan bak şantaj montaj para ver senin reklamını yapalım. onlarda diyor bizim kenarda makale ver al şunu bas "bilim adamları kanseri yendi" he senin o tv de gördüklerin nelerdir o aradaki zamanı değerlendiremeyen tv'cilerin olayı kaçırması ya da oyunun bir parçası.

ne salladım be...

ya bildiğin habercilik soğan salatalık koyalım haberler dolsun... salatalık örneği verince olmadı ama bana desen ki ceviz fındık fıstık inanırım zaten tavsiye edilen bir şey ama onlarda ele ayağa düşürmez fiyatı.

ama canan ablamız var yedir meyiz olabilir herşey.
  • qobel  (19.11.16 01:15:10)
bu tarz dikkat çekecek haberler biraz da sitelerin hit almak için yaptığı bir şey. kredi kartı kullanıcılarına müjde, memurluk sınavında son gelişme, emekliye zam, altındaki yükseliş vs. her zaman tık alacak haberler ve sürekli görürsün.

  • black mamba  (19.11.16 01:47:19)
Bu genelde gıda ve beslenme endüstrisi oyunlarıdır. Biraz da kaos oyunu var işin içerisinde. Şehir pahalılaştı vs. artık ne yiyeceğiz gibi. Sadece Makro'dan alışveriş yapanlar var. Kimi de araştırıyor. Geçene senemiydi? Neydi ya bu patatesleri bekletmişler depolarda çürüyordu sonra pahalılaştırdılar da birisi gösterdi çürüyenleri.

Bunlar vicdansız, insan değiller ya
  • evimin paspasi  (19.11.16 02:02:18)