Bu özelliklere göre bir telefon önerir misiniz?

Arkadaşlar, bir telefon almak istiyorum ama hangi telefonu alacağımı bilmiyorum.

Almak istediğim Telefonun özellikleri:

Ekran Boyutu: En az 6 inç civarı

Bellek (RAM): En az 4 GB

Dahili Depolama Alanı: En az 64 GB

Harici Hafıza Kartı Desteği: En az 128 GB

Ve distribüttör Garantili olmalı.

Diğer özellikler, herkesin istediği ortak özellikler; telefon kasmasın. Kamera çözünürlüğü iyi olsun ama çözünürlük, olmasını istediğim diğer özellikler kadar önemli değil.

Bana bu özelliklerde bir telefon önerebilir misiniz arkadaşlar?

Mate 9 ve V20 ülkemizde henüz satışı yok sanırım. V10 olabilir belki.

Bu özelliklerde ülkemizde 6 inç civarı pek fazla (hatta hiç) yok herhalde.
  • Barbaros59  (18.11.16 01:08:45)
hangileri Türkiye'de var bilmiyorum ama min 4 gb ram, 6 inç ekran ve 64 gb hafıza sonuçları

www.gsmarena.com
  • senolll  (18.11.16 01:23:11)
Trde öyle bir telefon yok. 5.7 ekranlılar var

  • glamdr1ng  (18.11.16 02:25:49)
Türkiye'de 6 inç telefonlar var ama diğer özellikleri düşük (Sony Xperia XA Ultra gibi) veya tam tersi 6 inçten küçük olup diğer özellikleri bu şekilde (Casper Via A1 gibi) veya bütün özellikleri şekilde olup distribütör garantili olmayan (Huawei Mate 8 gibi) telefonlar var ama hepsinin bir telefonda olduğu telefon yok.

Acaba Türkiye'ye gelir mi? Onu da merak ediyorum.
  • Barbaros59  (18.11.16 02:51:42)