8-9 yaş fark

Allam iiki anonimiz veleddalin amin.

Arkadaşlar, hoslandıgım bir kız var ,21-22 yaslarında , ben E 30 yasındayım. Güzel sinyaller aldım ama ilk adımı atamıyorum, emin olamadığım icin. Acıkcası sonrasında pis yaşlı hergele bunak damgası yemekten korkuyorum...

Ne tavsiye edersiniz?

22 yaş civarı kişilerde düzenli ve sürekli bi ilişki algısı olmuyor. Yani yanlış anlaşılma olmaması için daha net şöyle söyleyeyim, okuldur, iştir, hayattır ideallerin, girilen ortamların filan sürekli değiştiği bir dönem. "Ben bu adamla evlenirim" bile deseler hayatın getirdikleriyle beraber bu düşüncenin değişme ihtimali yüksek. Senin nasıl bi ilişki istediğine bağlı biraz bence. Yani anlaşırsak güzel giderse ciddi düşünürüm diyebiliyosan, karşındakinin aynı şekilde düşünmeme ihtimali çok yüksek. Şimdi düşünse bile sonra düşünmeyebilir. Bence.

  • kozmosta bir nokta  (17.11.16 21:54:08)
İyidir iyi, bence sinyalleri receiver üzerinden transmitter ile geri gönder.
Genç olgun, olgun genç istiyor işte. Herkes yeni bir heyecan peşinde, ben olsam affetmem.

  • Polaroid  (17.11.16 21:54:51)
olur olur hiçbi şey olmaz. biraz hassas davranman gerekebilir kızın toyluğuna göre. deneyimsiz olunca insan kolay bağlanıyor ve üzülüyor.

bi de tabi çevreden hoş karşılamayanlar olucaktır ama onlar işlerine baksınlar yani, onları ilgilendiren bi mevzu olduğunu düşünmüyorum.
  • bbhkeydefe  (17.11.16 21:56:47)
kız 30, siz 39 falan olsanız daha iyi olurdu.
ama bence yine de adım atılamayacak bir durum yok.
tek sorun, 21-22 yaşındaki kızın olgun davranamama ihtimali olabilir.
onu da yaşamadan bilemezsiniz.
belki de çok iyi anlaşırsınız, belli olmaz.
  • blatta hiberna  (17.11.16 22:14:10)
İlişkiden ne beklediğine bağlı. İnsan formunda, kadın gibimsi, ama 22 yaş. Çocuktan bi adım sonrası.

  • neynep  (17.11.16 22:55:39)
bugün konustum kızla..

bir gülümsemesi var sanırsın dünyaya barış gelmiş.:)))
  • anonymice  (18.11.16 17:15:57 ~ 17:17:38)
yaş farkınız normal yürü bence.
ben de o yaşlardayken daha büyük erkeklerle çıkardım

  • fasulyek  (18.11.16 17:47:02)
Kart zampara muamelesi görecek kadar yaş farkı yok arada. Güzel sinyaller de almışken deneyin, olmazsa da yapacak bir şey yok.

  • pike  (18.11.16 17:52:23)
damga yemek gibi durumları göz ardı ederek istediğin şeyi yaşa. yaş, fark, ergenlik, olgunluk hikaye.

  • kfk  (18.11.16 21:05:22)
facebook arkadaslık ıstegımı kabul etmedi :( şimdi napıyoruz?

  • anonymice  (21.11.16 20:45:25)
Kısmet değilmiş deyip yolumuza bakıyoruz.

  • pike  (21.11.16 22:41:37)
ya abi 21 yaş çocuk değil mi ya? ben 27 yaşındayım, 22 yaşında kızlar fiziksel olarak çok çekici gelse de konuşmanın otuzuncu saniyesinde kaçma isteği uyandırıyor.

  • sen git ben geliyorum  (26.11.16 21:15:31)