el blender' ı

kullanıp memnun kaldiginiz uygun fiyatlı el blender' ı var mı?

bir de internetten nereden alayim?

bir de blender' ı asıl olarak çorba yapmak için alıyorum. başka neler yapılabilir sağlıklı?

Humus yapiyorum ben.

  • kuehles blondes  (17.11.16 17:04:21)
www.hepsiburada.com

ben bunu aldım memnunum.

en ucuz nereden bulursan oradan al bence, güvenilir bir site olsun tabii.

smoothie yapılır, buz kırılır, pasta,kek vs yaparken kullanılır. süzme yoğurt ezerken bile kullandığım oluyor.
  • bir ileti paylastim  (17.11.16 17:06:50)
sinbo
cok komik bir fiyata almistim gayet memnunum
ben domates rendelemek yerine bununla pure haline getiriyorum, oyle rendelemeye usendigin seyler icin de guzel olabilir.
  • kassiopeia  (17.11.16 17:09:05)
sinbo veya o ayarda bir marka benimki, 30tl civarina a101 veya bim'den almistim.

ayran yapiyorum.

kavanozu, surahisi ivir ziviri yok, iyi ki de yok, koyacak yer yok cunku. ayrani da su surahisinde yapiyorum.
  • jimicik  (17.11.16 17:26:16 ~ 17:27:52)
Bende de sinbo ya da o ayarda dandik kabul edebilecegimiz bi markanin blender'i var 29.90'a almistim.

Yulaf, badem, muz, hurma, sut karistirdigim saglikli bir icecek var, onu hazirlamak icin kullaniyorum. Yulaflar birazcik kati kaliyor gibi olsalar da f/p olaganustu.
  • elon  (17.11.16 17:35:30)
sert sebzeleri blender'a atıp salata da yapabilirsin. misal havuç, brokoli, karnabahar, salatalık falan at içine, biraz da maydanoz falan koy. süper oluyor cidden, bulgursuz kısır gibi adeta. içine domates falan koyacaksan da onları ayrıca ufak ufak kesip koyarsın. blender'a atarsan hepsini bulamaç haline getirir çünkü.

bende kenwood'un smoothie 2go adlı modeli var. sadece sıvılarla çalışabiliyor, zaten esas amacı da smoothie hazırlamak. genel kullanım için bir şey arıyorsan işini görmez ama sadece çorba, smoothie falan yapacaksan oldukça memnunum.
  • knight of cydonia  (17.11.16 17:45:13)
herkes sinbo şöyle iyi böyle güzel demiş ama çok dandik bir marka. uzun ömürlü olsun diyorsan fakir falan al derim.

  • cekilmis gayfe  (17.11.16 17:57:25)