Sefer Tası??

Artık iş yerine evden yemek getirmem gerekecek.
Sağlam dökme/kayma yapmayan sıcak tutan yemek termosu lazım. Çok büyük olsun istemiyorum.
Kullanıp memnun kaldığınız ürünler var mı?
Büyük bir ihtimalle internetten alacağım link de verebilirsiniz.
İnternette yoksa mağaza ismi de olur. (İstanbul (tercihen Avrupa Yakası))

Not: En fazla 100 TL verebilirim.

Teşekkürler.

bi ara sefer tasını yeniden kullanıma sokmayan çalışan bir akım başlamıştı internette, onların izini sürersen uygun ürünlere ulaşabilirsin bence, muhtemelen tupper vb.nin ürünleri de vardır. + sefer tası yerine taşıması kolay, sızdırmaz ayrı ayrı kaplar da düşünebilirsin.

  • 9kuyruklukedi  (16.11.16 12:35:44)
decathlon'a bakabilirsin.

  • thewizardofearthsea  (16.11.16 12:48:31)
is yerinde isitma imkani olmadigi icin ben de sicak tutan yemek termosu arayisindaydim bir kac ay önce ve bunda karar kildim:
www.amazon.de
sabah isittigim corbayi koyuyorum icine, 4-5 saat sonra öglen yemeginde ilik degil, hala sicak corba iciyorum. normal yemek icin denemedim daha ama onlari da sicak tutmasi gerekiyor.
dökme kismi icin yorum yapamiyorum. ben termosu oldugu gibi cantama yerlestirip cantayi yan yatirmamaya/devirmeyeye özen göstererek normal tasiyorum, is yerine varinca akma/sizma olmadan cikariyorum cantadan. devirme durumlarinda ne olur bilemem.
  • shi aila  (16.11.16 13:05:29)