[]

sales vs buyer

merhabaa. :) marketing için staj yapmak istiyorum bir türlü karar veremiyorum. allaha emanet başvurmak istemediğim için size sorayım dedim. hangisinin geleceği daha iyi. bir de digital marketing var tabii asıl istediğim alan ama hocam bu iki alanda ısrarcı, bilemiyorum altan yardımcı olsanız. ?
 
sales.


  • la rana  (14.11.16 17:15:46) 
yeteneğine bağlı ama satış konusunda yetenekliysen salesin önü daha açık


  • limoncello  (14.11.16 17:17:23) 
ikisi de marketing'le alakalı değil onu ne yapacağız? Hocana ne ayrıca staj tamamen sana ait bir şey marketing istiyorsan git marketing ilanlarına başvur bence.


  • skulldragon  (14.11.16 17:39:22) 
@skulldragon marketing and sales programı altında bu başlıklar. alakalı elbette ama şu an konu bu değil.
stajım zorunlu beğenmediği stajı kabul etmez ve bana iki tercih hakkı sunuyor.

  • burchak  (14.11.16 17:45:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.