Fol?

Sadece meraktan soruyorum ve 1-2 saate de sileceğim.

Fol Sinema'yı duydunuz mu?
[folsinema.com]

Ve hiçbir etkinliğinde bulundunuz mu?

[3 senedir hayatımın büyük bir bölümünü kaplayan bir şeyden bahsediyorum ve bu aralar devam etmek için aslında manevi bir güç arıyorum. çok yoruldum. ve merak ediyorum, buralarda hiç gelen oldu mu gösterimlerimize diye]

baştan not: reklam yapmak istesem gecenin 2'sine doğru bunu yazmazdım.

Fol dergiyi biliyorum sadece.

  • thewizardofearthsea  (14.11.16 02:41:35)
Ama nickini hatirliyorum, yillar once altyazi mevzusu ile ilgili gorusmustuk. O zaman yaptiginiz isi takdir etmistim.

  • thewizardofearthsea  (14.11.16 02:43:13)
sinemayla zaten ilgilenmiyorum, görmedim duymadım o yüzden. ama harika bir tasarımı var.

  • kutukcu  (14.11.16 03:07:38)
duymadım, ankaradayım.

  • tosunpasa  (14.11.16 03:13:04)
ilk kez duyuyorum. ama ben girerim artık buraya

  • yuvarlanantencereninkapagi  (14.11.16 03:40:53)
sinemaya ilgili biri olarak daha önceden bilmediğime üzüldüm.
fil'm hafızasının gösterimlerine gitmişliğim var, önceden biliyor olsam bu etkinliklere de giderdim. Maalesef Türkiye'de değilim ancak Aralıkta bir süreliğine gelicem, bir etkinlik olursa katılmak isterim, facebook sayfasını beğendim bile.

edit: facebook sayfasını 5 arkadaşım beğenmiş. bana denk gelmemiş demek ki hiç.
  • senolll  (14.11.16 03:58:14 ~ 03:59:31)
böyle güzel şeyler niye hep kuytuda köşede kalıyor yahu?

bence sil bu duyuruyu, bir tane tanıtım amaçlı gir makul bir saatte. takip ediyor olacağım artık, emeğe sağlık.
  • knight of cydonia  (14.11.16 07:12:14)
twitterda denk geldi ama hiç katılmadım.

  • steve rogers  (14.11.16 08:32:34 ~ 08:33:18)
Hiç duymadım.

  • manuel mandalina  (14.11.16 09:22:05)
instagramdan whatnow.istanbul adresine bir yazın bence. etkinliklerinizi duyursunlar

  • suicides underground  (14.11.16 11:35:11)