[]

Aralik/Ocak gibi 5 gunluk Asya turu tavsiyesi..

selam,

aralik sonu/ocak basi gibisinden 5-6 gun boyunca Asya'da takiliyim diyorum. Kazakistan, Turkmenistan, Ozbekistan, Kirgizistan vs. falan bolgesini gormedim, o yuzden oralari gormek istiyorum.

Nasil bir program onerirsiniz? Nereleri, hangi sehirleri gezmem lazim? Nereler hic de ilginc degildir? Sehirler arasi ucak falan ayarlayabilirim; sorun degil. Gorulmeye deger yerler olsun yeter.

tesekkurler.

 
Direkt bir tavsiyem yok am 5-6 gun baya kisa gibi geldi.

Ozbekistanla ilgili belgeseller izlemistim, o yuzden ozbekistan diyorum.
  • kuehles blondes  (13.11.16 18:06:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.