derik kaymakamının şehit olması

bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

"yetkili abiler"in bizim canımız üzerinden sağa sola atar yapmasından tiksiniyorum. insan hayatını değil ölümü kutsamalarından nefret ediyorum. o kaymakamı kayyumluk koltuğuna hedef tahtasına oturtur gibi oturtup sonra timsah gözyaşları dökmelerinden iğreniyorum. tepeden tırnağa bu terörist orospu çocuklarına destek veren, göz yuman ne kadar yaratık varsa hepsine lanet ediyorum.

dün cenaze vardı, bir kaç hafta taziye hadi bir kaç ay gelen giden..
sonra

sessizlik
.
adamcağızın 3 yaşındaki yetim oğluna ne söyleyip avutabiliriz?
  • Ufuk  (13.11.16 08:00:59)
turkiyenin ne kadar aciz bir ulke oldugunu dusunuyorum. baska ulkelerde vali olecek, o ulkede yer yerinden oynar aq.

  • baldur2  (13.11.16 09:17:41)
valla karayılan kayyumları öldürürüz diye açıklama yapmıştı, buna rağmen oralara kayyum atayıp güvenliğini sağlayamayan devlet yerin dibine batsın diye düşünüyorum

www.hurriyet.com.tr
  • azizakin  (13.11.16 11:03:22)
fetö denen yalamalardan temizlenen kadrolar pkk'lı teröristlerle dolu. bunu açıkça ortaya koydu. hala uyuyoruz. güvenlik zaafiyeti had safhada. allah geride kalanlara sabır versin.

  • dickens  (13.11.16 11:28:11)
Tek yol barışken, barışa dair her şey yok ediliyor.

  • Cursed Chico  (13.11.16 13:26:23)