[]

Dondurulmuş yiyecek tavsiyesi

Selamlar,

Sorum başlıkta var zaten. Dondurulmuş pizza alıyorum, geçenlerde elma dilim patates aldım evde kurbandan köfteler var köfte patates yapıyorum 12-13 dk da ikisini bir çıkartıyorum pizza desen 15 dkda hazır.

Lezzetli ürünler var mı bu tarz öneriler yapabileceğiniz?

 
lazanya.


  • baldur2  (13.11.16 03:10:11) 
migroslarda donuk ballı hardallı somon pane var. siteyi de buldum hatta:

www.denizev.com

bu bayağı iyi. bir de aynı firmanın şu ürünü var:

www.denizev.com

bu da iyi. birkaç çeşit daha var ama denemedim daha. bi de yine migroslarda geçenlerde simit sarayı markalı donmuş kurabiye vardı. tatlı ve tuzlu karışık. tuzlusu güzeldi. dereotlu, sıcak sıcak iyi gidiyor :)
  • mattiadestro  (13.11.16 03:21:09) 
images2.sanalmarket.com.tr
Beklediğimden çok iyi çıktı.

  • Golden Ratio  (13.11.16 03:41:39) 
bimdeki uskumru. bombe...


  • high anchor bunget  (13.11.16 03:47:02) 
bimde dondurulmus uskumru var. bim kendisinden beklenmeyecek kadar iyi bir performans sergilemis.

bir ustte soylenmis zaten :)
  • fakyoras  (13.11.16 11:16:55 ~ 11:17:10) 
Bimde bir aralar, dondurulmuş somon da oluyordu, çok da ucuzdu. Uskumrusu da güzel.


  • old possum  (13.11.16 14:33:39) 
Somon yememenizi oneririm, ciddi oranda zehirliler (norvec somonu da evet). Ayrica dondurulmus yemek de yemeyin, haftada bir gununuzu ayirip yemek yapip dondurun en kotusu.


  • kassiopeia  (13.11.16 14:53:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.