[]

Bostancı - TÜYAP hangisi daha mantıklı?

Bostancı'dan Tüyap'a nasıl gitmek daha mantıklı?

Dolmuşla metrobüs ve metrobüsle beylikdüzü mü?

Deniz otobüsü ile bakırköy ve oradan tüyap'a servis?

Dönüşte her halükarda ido'ya giderim de, giderken de bu daha mı mantıklı emin olamadım. Teşekkürler.

 
E-5 ve bağlantı yollarında gideceğin saate bağlı olarak trafik oluyor, servis mantıksız. Metrobüs ideal seçim. Dönüşte metrobüs bir çile olacaktır çünkü tüyap çıkışı aşırı kalabalık oluyor. dönüş saatini iyi ayarlamanı tavsiye ederim.


  • byburock  (13.11.16 02:53:58) 
kessin 2


  • paintov  (13.11.16 12:33:46) 
saatler uygunsa her türlü ido.


  • zgrydn  (13.11.16 12:57:53) 
tüyap'a gitmemek en mantıklısı tabi.


  • high anchor bunget  (13.11.16 13:00:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.