DOA ürünün kutusu falan atılmışsa ne olur?

Vatan'dan yazıcı aldım, ilk 1 ay güzel çalıştı. Sonra bir error verdi, tamir edemediler. Servisten DOA raporu verildi 2. aya yaklaşırken. Ben bunu Vatan'a aldım götürdüm, illa kutu istiyorlar. Yine talep oluşturduk ama sonuç olarak ne çıkar bundan? İade alırlar mı? Yenisini verin kutusunu alın dedik olmaz dediler. Kutu da adi sarı kutulardan, öf.

danke.

dell notebook ile aynı şey başıma geldi. temizlikçi abla kutuyu atmış. normalde 1 ay saklarım bu duruma karşı. başka kutu ile gönderdim. aradılar kutusu bu değil dediler. bende attım kutuyu bir ay saklayacak halim yok dedim :) dell'e soralım dediler. sonra bana cevap vermeden yenisi yollamışlar bile. yani iş üretici firmanın insafına bırakılıyor gibi geldi bana.

  • delidir yakalayin  (12.11.16 12:37:45)
ya ilk notta yazdık da biz de kutusu yok diye illa kutu istemişler :)

epson da bu konularda iyi niyetli yaklaşıyor sanırım, ben de öyle bir şey bekleyeyim en iyisi, teşekkürler :)
  • passion rules the game  (12.11.16 12:40:07)
vatana birakmadan epsonu siz kendiniz arayin, vatandaki gorevli epsonla konusacak, epson illa kutu derse gorevlinin umrunda olmayacagindan tamam diyecektir. siz kendinizi garantiye alin epsonu arayin durumunuzu belirtin

  • oscar  (12.11.16 13:11:54)
ya işte epson direk vatan'a götürün dedi ama kutu demediler hiç. ben de anlamadım valla. neyse ya olmadı tüketici hakem heyeti yolları taştan :)

veya vatan'dan bir kağıt alırım illa kutu isteniyor diye epson'a öyle çemkiririm :)
  • passion rules the game  (12.11.16 13:16:58)
kutusuz almıyorlar.
sırf o yüzden ev teknolojik ürün kutusu çöplüğüne döndü.

  • nax  (12.11.16 20:35:38)
kutusuz aldılar az önce :)

  • passion rules the game  (12.11.16 21:41:30)