Ankara'da doğa yürüşüyü koşusu vs. yapılacak yer

sakin, ormanlık, girişi kolay olan yer istiyorum. ayrıca çok da uzak olmasın, gop'ta oturuyorum, toplu taşımayla en fazla gidip gelebileceğim bir yer olsun. var mı böyle bir yer ya da insansız ve ağaçlı koşulabilecek bir yer direkt dağ tepe orman olmasa da? evden çıkıp kent hayatına karışmaktan imtina ederek insanlardan saklanma şeklinde seyreden bir anksiyetem var, zaman zaman geliyo. tansiyonum falan yükseliyo dışarı çıktığımda. evde egzersizimi yogamı yapıyorum ama yeterli olmuyo. o yüzden böyle doğada yalnız kalabileceğim bi yere ihtiyacım var. inş vardır böyle bi yer yakınlarda.

Eymir, yalıncak.

  • buff  (12.11.16 02:24:54)
bunlara dışarıdan girilebiliyor mu? girilemeyen odtü arazisine kasmak da istemiyorum. biraz da uzakmış, dönüşüm zor olur gibi.

  • snape i başından beri tanırım  (12.11.16 02:26:13 ~ 02:26:41)
Eymir'e girebilirsin.

  • buff  (12.11.16 02:43:06)