telefon önerisi

1000TL'yi geçmeyecek haydi geçti diyelim çok geçmeyecek telefon arıyorum ne alabilirim.

g4'e baktım sorunlu dediler, zenfone 3 hala çıkmadı.

windows phonelar iyi oluyor. tabi ihtiyaclarina da bagli.

  • in vino veritas  (11.11.16 23:53:01)
gm5 plus alabilirsin. telefon karşılaştırma sitelerinden telefonlarla karşılaştırırsan anlarsın iyi olduğunu. kağıt üstündekinen daha iyi bence kullanıyorum 3 ay oldu sanırım bir sorunu yok.

  • Caaannn  (12.11.16 00:03:26)
Lg lere bakma. Bence biraz daha bekle.

  • glamdr1ng  (12.11.16 00:22:07)
iphone 5s 1250tl ye bulunabiliyor sıfır diye biliyorum.

  • c1b2k3  (12.11.16 00:51:24)
İphoneculara ayıp olacak ama o fiyat aralığındaki bir android telefon her konuda, bakın her konuda diyorum, iphonea çakar geçer. Snapdragon 410a sahip bir telefon 5sten çok daha iyi çalışır. Yaşları ve durumları aynıysa 6ya da hız açısından çakar geçer. Kamera modelden modele değişir kesin olarak bir şey söylenemez. Şarj süresinde çok daha iyidir kesin. Apple ipad ve maclerde inanılmaz şarj süreleri sağlıyor ama telefonları genelde rezalet. Tasarım falan zevk meselesi, ekran boyutu da öyle. Siz ne yapacağınızı söyleyin ona göre öneri verelim. Whatsapp YouTube yakılacaksanız 600 tllik lenovo yeter de artar bile. Büyük oyun, kamera falansa bütçeyi arttırmak gerekir.

  • glamdr1ng  (12.11.16 01:12:39)
Günlerdir araştırıyorum, neredeyse tüm yorumları okuyup anneme 1120 TL'ye Zenfone 2 aldık. Asus tam bir fiyat performans ürünü.

  • sorumatik  (12.11.16 01:40:03)
Asgga tüm yorumları okuyorum ara ara. Vaktin bolsa zenfone 3 beklenir bence. Kral alet olur ama fiyatı 1000in çok üzerinde olur. Zen 2 Intel işlemcili olmasa o da alınır. Batarya emici biraz kendisi. İyi telefon onun haricinde. Fp ucuz bir şey istersen zenfone 2 laser olabilir. General mobilelar da kağıt üzerinde iyi telefon. Kameraları leş. Dokunmatiklerini de pek beğenmiyorum ben. Dokunuş hissi hoş değil.

  • glamdr1ng  (12.11.16 01:53:03)
j5 prime.

windows phone kalmadı gari.
  • la rana  (12.11.16 02:18:16 ~ 02:18:38)
@glamdr1ing su an asus zenfone2 laser kullanıyorum memnunum kardeşim nokia kullanıyor onun ki bozuldu benimkini ona vereceğim kendime başka birşey alacağım, o yüzden laser alasım yok, belki laser 6" alabilirim, sarj sorun değil aslında benim için bütün gün ofisteyim sarjım %50'nın altına inince zaten hemen takıyorum sarja. her yere zaten power bank'l3 gidiyorum.

zen 2 nin tek handikapı sarjıysa benim için sorun olmaz. :) 3'u beklemek yerine 2 alabilirim :)
  • kuzey li  (12.11.16 23:10:09)