[]

Aliexpress Select Coupons

Merhaba,

Bu 11.11 olayı sebebiyle "select coupons" diye bir şeyler birikti bende, ama şimdi alışveriş yapmaya çalışırken nasıl kullanacağımı bulamadım? Üst limit gibi bir şey de kuponların hiçbir yerinde yazmıyor, bunları kaç dolarlık alışverişe kullanabiliyorum?

2 dolarlık kupon kastettiğim, bir tek 11.11'de geçerli diye yazıyor. Hani şu bedava gibi dağıttıkları kuponlardan.

Teşekkürler

 
mobil uygulamada urunu "buy" ekranina gec orada fiyatlarin yazdigi yerde otomatik elindeki kuponlardan uyguluyor hocam


  • jedilance  (11.11.16 16:22:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.