mp3üme sarkı yüklüyoruz

uzun ugraslar sonucunda amazon' dan istediğim mp3ü alabildim.

şarkılarınızı nasıl düzenliyorsunuz, klasör klasör mü, klasörler neye göre ayrılmıs; müzik türü mü, şarkının ' moduna' göre mi ya da nasıl?

sunu da dinle dediğiniz şarkılara da talibim. hatta güzel albüm tavsiyeleriniz varsa bayılırım.

teşekkürler <3

ben şahsen sanatçı adına göre klasör klasör yaparım.
ama şarkının tarzına göre yapanı da çok gördüm, chill, deep house, uyanınca dinlemelik, rakı sofrası modu vs gibi. ama zaten genellikle shuffle modunda dinliyorum her şey karışıyor o yüzden :)

şunu da dinle denecek çok şey var. ne tarz seviyorsun biraz örnek vermelisin.

spotify listelerindeki mood'dan güzel şeyler çıkar bi de.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (11.11.16 14:46:06)
üst klasörde: grup/şarkıcı adı - albüm adı (albüm çıkış yılı)
alt klasörde: grup/şarkıcı adı - albüm adı (albüm çıkış yılı) - şarkı adı

  • manuel mandalina  (11.11.16 14:52:47 ~ 14:53:14)
güzel yapılmış birçok şeyi seviyorum.

bu cevaba bir sürü sey yazdım sildim, çünkü ne yazayım bir sürü grup, şarkı var. sanki birini yazmasam her sey eksik kalacak. çok çok kaba ve yüzeysel müzik türlerini yazayım diycem ama o da olmaz. çünkü mesela the doors' a böbreğimi veririm ama alborosie da dinliyorum. her yerde güzel bir şeyler var.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (11.11.16 15:04:11)
sandisk clip sport.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (11.11.16 15:16:23)
biraz daha mı önersek......

  • yuvarlanantencereninkapagi  (11.11.16 23:32:47)