[]

pendik tren istasyonu - pendik metro istasyonu arası yürünür mü?

soru başlıkta. trenden inince yürünebilecek seviyede mi? taksiye falan binsem dolaştırır, laf eder vs. vs. minibüse binsem kalkış saati belli değil bir şey değil. dolunca kalkar mantığı var.
 
yürünür de yürüme. minibüse atla zaten 1000 tane hat geçiyor.


  • mattiadestro  (10.11.16 16:45:07) 
elin kolun boşsa yürünür. yokuş yukarı bir yol olduğundan yorabilir biraz kondisyonun düşükse. onun dışında otobüs, minibüs bir sürü araç var zaten onlara da binebilirsin.


  • nrmnm  (10.11.16 16:47:16) 
@want2die

araç yoluna bakıyorsun sanırım. 2km değil 900m gösteriyor yürüyüş yolu.
  • mr.goodcat  (10.11.16 18:45:24 ~ 18:45:31) 
Geçenlerde yürüdüm ben 10-15 dakka kadar yokuş aşağı yürüyorsun.


  • monty python  (10.11.16 21:08:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.