içinde çok yakışıklı sarışın oyuncu barındıran dizi

arıyorum. işten gelince izlemelik, kafa yormayan ve en önemlisi içinde taş gibi sarışın bir abimizi bulunduran diziler var mı bildiğiniz? sırf göz zevkimi tatmin edebilecek bir seyirlik arıyorum, konu vs. önemli değil.

supernatural

  • fragile lady  (10.11.16 00:49:06)
sarışık erkek ve yakışıklı kombinasyonu diyince aklıma hep sawyer gelir. lost izle. ama sonu bombok bir yere çıkıyor.

  • ruhen hastayim ben  (10.11.16 00:59:44)
Supernatural'ı da Lost'u da izledim maalesef.

  • köstebek kurabiye  (10.11.16 01:02:34)
sarışın yakışıklı der demez benim de aklıma ilk sawyer geldi. ama madem izledin once upon a time - prince charming diyorum ismiyle müsemma.

  • in vino veritas  (10.11.16 01:28:08)
@in vino veritas Once Upon a Time'ı da izledim sırf Prince Charming için. Hatta Merlin'i bile izledim asgfsf (King Arthur'ın yüzü suyu hürmetine). Şimdi de Tyrell Wellick için Mr. Robot'u izliyorum ama kesmiyor, fazla göstermiyorlar adamı :/

  • köstebek kurabiye  (10.11.16 01:34:38)
lost izlerken jack yerine sawyer a bakan kadinlar...

normal tabii, efendi adam jack e bakacak degiller ya..
  • kosun lan mevzu var  (10.11.16 01:37:03)
bill skarsgard'ın oynadığı hemlock grove vardı ama izlemedim.

  • kahoan  (10.11.16 01:39:34)
@koşun lan mevzu var piç ya da efendi olması hiç önemli değil. tek kriterim sarışın ve yakışıklı olması. ister ezik olsun isterse kafadan kontak. yeter ki gözümü doyursun.

@kahoan Hemlock Grove'u da hatim ettim. 19-20 kez izlemişimdir herhalde, benim Bill Skarsgard'a marazi derecede tutkun olduğumu bilmeyen yoktur :(
  • köstebek kurabiye  (10.11.16 01:41:36 ~ 01:44:04)
mesajim lost onerenlereydi kurabiye hanim

  • kosun lan mevzu var  (10.11.16 01:46:19)
1- younger. içinde "çok" yakışıklı olmasa da hoş biri genç biri olgun iki adam var.
2- you're the worst. bence başroldeki çocuk çok tatlı.
3- arrow. yine başrol. yine çok tatlı ama onun hikaye beni sarmamıştı hiç.
4- shameless. Lip ve Kev kalp ben.
5- new girl. nick. açık kumral diyelim. ama tatlı.
  • miss magara kadini  (10.11.16 01:50:16)
vikings

  • basond  (10.11.16 01:59:26)
@miss mağara kadını younger ve you are the worst ilgimi çekti biraz, onları izleyeceğim teşekkür ediyorum.
@bason vikings'i de izledim.

  • köstebek kurabiye  (10.11.16 02:03:07)
@konuşma ben konuşuyorum daha bitirmedim aaa true blood vardı değil mi! iyi hatırlattın. başlayacaktım ona ben, unutmuşum.

  • köstebek kurabiye  (10.11.16 02:05:55)
aynen Alexander Skarsgård abimiz var
ama galiba ilk sezondan sonra yok mu ne?

  • niye ama  (10.11.16 02:10:52)
buffy'de spike vardı saçları platin sarısına boyalı. ben çok beğenirdim. ama dizi eski ve spike ana karakter değildi.

  • misterturist  (10.11.16 05:52:59)
Türk dizilerini izleyin.

  • Adramelekhh  (10.11.16 11:27:25)
Supernatural demeye gelmiştim, izlemişsin. Mr. Robot diyeyim dedim, onu da izliyormuşsun.

Suits diyeyim o zaman, başrollerde 2 sarışın abimiz var, bolca takım elbise de içerir:p
  • peggy  (10.11.16 11:35:27 ~ 11:40:52)
sons of anarchy

  • dedimmidemedimmi  (10.11.16 11:47:18)
aşk-ı memnu
gümüş

  • nickini degistiren yazar  (10.11.16 11:48:18)
@adramelekhh türk dizilerinde yakışıklı ve sarışın adam ne arar? hangi kanalı açsam esmer, sakallı, at hırsızı kılıklı tiplerle karşılaşıyorum. memlekette kıvanç'tan başka doğru düzgün sarışın adam yok. varsa da ben bilmiyorum (türk dizilerinden elimi eteğimi çekeli uzun süre oldu, yeni oyuncuları pek tanımıyorum).

  • köstebek kurabiye  (10.11.16 12:39:46 ~ 12:42:53)
shameless - lip
bates motel - Dylan (karakteri de tipi de on numero)

  • patlamis misir  (10.11.16 12:52:55)
Yüksek sosyete ben şu Mert Dolunay için arada bakıyorum. Bence tatlı:)

www.haberler12.com
  • geçerkenugradım  (10.11.16 12:57:19)