40 yas altina check up

Hanimla bi ara gidelim diyoruz artik yasimiz gelmeye basladi erken teshis hayat kurtarir mantalitesiyle. Oncelikle istanbulda nereyi tavsiye dersiniz ve 1 gunde halledebiliyor muyuz ayrica 2miz de calistigimiz icin haftasonu olmasi lazim. Bir de erkek kadin icin nelere baktirmak lazim ne gerrkli ne gereksiz onlari da ogrensek super olur. Internette bi ton sey yazmislar ama ben acikcasi duyurudan daha effective sonuclar alacagimi dusunerek bir de burada sorayim istedim. Tesekkurler.

her hastanenin zaten check up paketleri oluyor kadın erkek için ayrı. o paketleri alıyorsunuz kan idrar akciğer filmi jinekoloji gibi tetkikler oluyor. ailede hastalık var ise ona göre de tarama yapılıyor. hsonu yaparlar evet. özel sağ sig var ise yılda bir kere ücretsiz hakkınızda oluyor. eğer yok ise mutlaka ama mutlaka pazarlık edin acıbadem florance memorial hepsi indirim yapıyor

  • oscar  (10.11.16 01:38:52)