Derdiniz nedir ?

Alayım dertleri ..

Bu arada yaş ,meslek belirterek söyler misiniz ?

Çok borç ve çok ihtiyaç var. Yetişemiyom. Babam taktı sırtıma borcu...

Memur, kadın, 34.
  • yaren  (09.11.16 22:31:40)
borç, aile, yalnızlık.

30-sahaf
  • gkct  (09.11.16 22:36:42)
her şeyin gittikçe daha kötü olacak olmasının önünde hiçbişeyin duramayacak olması

  • neynep  (09.11.16 22:39:14)
iyi bu dunyada tek dertli olmamak ne kadar güzel :))

  • sorunvar  (09.11.16 22:40:38)
bir çok şeyi ertelemek zorunda kaldım. boşu boşuna aylar geçiyor elde bir şey yok. ha bir de sevgilim askere gidiyor.
mühendis 25 k

  • sanguine mcqaer  (09.11.16 22:42:19)
22, öğrenci. tek derdim para. genelde böyle olmuştur zaten. param olunca bir şey yapacağımdan da değil. sadece param olduğunu ve istediğimi yapabileceğimi bilmek istiyorum. aslında ek olarak iki işim var ama birisinin getirisi az, diğeri de çok düzensiz ve uzun vadede güvenemiyorum. ayrıca biri çooook rahatken ve kimseyle muhatap olmamı gerektirmezken diğerinde çok fazla belirsizlik, yerine göre anlaşmazlık içerebiliyor. yurda çok fazla para veriyorum. eve meve çıkamıyorum çünkü tanıdığım yok, öyle netten bulup biriyle de çıkamıyorum geçimsizin tekiyim, olmuyor. ısınamıyorum, rahat edemiyorum. amk şöyle her ay babasından 500-600 lira harçlık alabilen biri olsaydım o kadar rahat ve mutlu olurdum ki. lisedeyken bana hep "yazları boş durma, çalış, tecrüben olsun" falan diyolardı. huzursuz hissediyodum ben de çalışmadığım için. şimdi "okurken çalışın" diyenlere gtümle gülüyorum. kendi bölümünüzle, geleceğinizle ilgili güzel bi fırsat falan çıkmamışsa ve ihtiyacınız yoksa çalışmayın abi manyak mısınız. gezin, tozun, hiçbi şey yapmayın ya da ama çalışmayın aq ne gereği var. ömür boyu çalışmayacak mısınız zaten.

  • der meister  (09.11.16 22:46:29)
sevilmiyorum, yeni mezun oldum, işsizim, sürekli evdeyim, ot gibi yaşıyorum.

26, erkek.
  • m e b  (09.11.16 22:46:39)
ölmek istiyorum.

  • for day to break  (09.11.16 22:55:27)
32 yasinda Alzheimer olma ihtimalim.. Kesin degil su an ama testleri de yaptirmadim.bazi sacma sapan anlik unutmalarin aktif halde yasanamsindan dolayi.

  • vi veri veniversum vivus vici  (09.11.16 23:03:39)
Borcum var, bi de ofiste sürekli bir entrika dönüyor. Milletin dedikodusundan bıktım.

25, avukat.
  • cabiday  (09.11.16 23:23:32)
satışçıyım. ailemden ve sevgilimden uzakta bir şehirde tek başıma yaşıyorum. her lanet günde satış stresi var. dün iyi satış yapmışsın bugün idare ederiz yok. sürekli saçma sapan bir stres. bazen geceleri uyuyamıyorum yarın satış yapabilir miyim diye. dışarıdan bakınca 'maaşın iyi senden iyisi yok' diyorlar. öyle değil amk işte. exotic shorthair alacağım sanırım geceleri sarılırız. hiç itiraf edemezdim kendime ama sanırım sevgiye ve sarılmaya ihtiyacım oluyor bazen.

25, erkek
  • metamorphisis  (09.11.16 23:30:36)
Can sıkıntısı, maddi imkansızlıklar. yaş 18, erkek

  • utkumon  (09.11.16 23:52:48)
*24/k öğretmenim. adana'nın en kötü ilçesindeyim. ingilizce öğretmeniyim. ama bizim öğrenciliğimizdeki düzen bile kalmamış. Ama kendimi çoban gibi hissediyorum.

*Çok soğuk donuyorum. Ek ders yatmadı

*24 kasım 15 temmuz ve demograsi şöleni etkinlikleri devamı gibi kutlanacak.
  • moody90  (09.11.16 23:58:52)
ders çalışamamak, odaklanma problemi. su sınav gecsin psikiyatriye gidicem.

23k, tıp öğrencisi
  • yuvarlanantencereninkapagi  (10.11.16 00:09:40)