[]

Netflix Görüntü Kalitesi

Merhaba,

Bu Vodafone Red sayesinde Netflix'ten üç aylık üyelik aldım. Oynatma seçeneklerinde HD de gözüküyor, fakat örneğin şimdi Suits izliyorum, ütü masasıyla çekilmiş gibi görüntü kalitesi. Oynatma seçeneklerinden otomatik seçeneğini kaldırıp yüksek kaliteyi de seçtim, gene bir şey değişmedi. Sorun acaba suits'te mi diye Narcos'u açtım, onda da parlak değil görüntü kalitesi örneğin.

İnternet bağlantısından mı diyeceğim, ama (aynı şey mi bilmem de) Youtube'da, ya da diğer dizi-film-program seyrettiğim yerlerde, (atıyorum kanal d'de örneğin) böyle sıkıntılar yok görüntü konusunda.

Video oynarken görüntü kalitesine müdahale edebileceğim bir yer de bulamadım.

 
internet bağlantısından.
müdahele edebileceğin bir yer maalesef yok. benim de en büyük sıkıntım.
internet hızına göre zamanla yükseltiyor kaliteyi. hız düştükçe düşürüyor. yani o anlık hızına göre değişiyor. youtube'la vs kıyaslama pek doğru olmaz.
  • kfk  (09.11.16 14:21:03) 
internet hizin ve pingin nasil speedtest den bi baksana 4 mbit internet hizi netflixde hd yayin izlemene yetiyor normalde


  • nuevo  (09.11.16 14:22:26) 
Kötü başlayıp sonra gayet güzel oluyor bende. Eğer 2dk izledikten sonra hala kötüyse internette ya da Netflixe bağlantıda bi sıkıntı vardır bence.


  • rodriguez2  (09.11.16 15:39:13) 
Belkide netflix in en düşük paketini hediye veriyordur? Tek Kişilik en düşük paketi HD değil diye biliyorum sonraki paket iki kişilik HD sonraki 4 kişilik uhd paketi mevcut.


  • gozu acik sevisen yahudi  (09.11.16 16:26:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.