yolda soylemek icin ezberlemelik sarki

hep ayni seyleri soyluyorum, cok sikildim. soyle yolda giderken soylemeye uygun sarki onerebilir misiniz?

mevcut repertuar: kalben'den iki sarki / can kat: birak cek git / / cesitli kazim koyuncu sarkilari / bazi sebnem ferahlar-/ozlem tekin: cok uzgunum seni aldattim / amy winehouse / first i was afraid i was petrified / hemsin yaylalarinda / ali akay / bulut gecti / gemiler / serseriyim ben serseri okur yazar ve svimli / nilufer seni beklerken duydum annemden

yani alakasiz ama konsept boyle. Hendrix severim ama soylenmiyor grup olmadan.

tikler yarin gelecek.

güneye giderken

  • naberabi  (08.11.16 19:05:23)
www.youtube.com

pink floyd high hopes
pink floyd coming back to life
pink floyd lost for words
pink floyd fearless
pink floyd take it back
the be good tanyas waiting around to die
the be good tanyas ootischenia
queen 39
radical face ghost towns
the silver seas catch yer own train
woodpigeon redbeard
woodpigeon in the battle of the sun
  • freetakilir  (08.11.16 19:06:30)
i would walk 500 miles tabi ki

  • cekilmis gayfe  (08.11.16 20:21:29)
nazende sevgilim yadima dustu:

m.youtube.com
  • scars dont fade  (08.11.16 20:38:13)
Gunah benim, populer yol sarkisi resmen. Blabla ile gittigim son 4 yolculukta da hepsinde caldilar arabada

  • MiraTaurus  (09.11.16 13:45:46)
sarkilar guzel de benim istedigim calmalik degil de soylemelik sarki. arac motosiklet cunku. tehcizat yok, sadece kendi sesim var.

  • jimicik  (09.11.16 15:11:46)
castles made of sand tekerleme gibi şarkı aslında ağza dolanıyor sadece biraz kısa :) bold as love da öyle

bush - comedown www.youtube.com
bu da karaoke versiyonu www.youtube.com
  • freebird5406_2  (09.11.16 15:19:08 ~ 15:28:29)
pearl jam - i am mine
www.youtube.com

"There's east and there's west and there's everywhere life"
  • freebird5406_2  (11.11.16 17:35:28)